خانه / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده در رشت

مرکز مشاوره خانواده در رشت

مرکز مشاوره خانواده در رشت

مرکز مشاوره خانواده در رشت نشانه ی دیگر مفهوم مشترک زندگی زناشویی آن است که زندگی شما با چیزهای محصور شده باشد که نشانگر ارزش ها و باورهای مشترک بین شما و همسرتان است اغلب این ((چیزها))به عبارت از اقلامی مذهبی اند مثل شمایل صلیب و یا تسبیح که نماد ایمان یک زود است.

و در خانه ی آن ها به نمایش در می آیند اما اقلام شخصی تری نیز وجود دارند برای جنا و مایکل میز اتاق نهار خوری مفهوم مفهوم خاصی داشت سال ها پول جمع کردند تا از نجار محل بخواهند که خراطی و حکاکی مورد دلخواه آن ها را روی آن انجام دهد اکنون در همه ی مراسم و مهمانی ها این میز که نماد ثبات عشق و ازدواج این زوج است.

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس بگیرید.

در معرض دید همگان گذاشته می شود.زوج دیگری مجسمه ی کوچیک یک فرشته را روی تاقچه ی و به یاد بود اولین فرزندشان که رده به دنیا آموده بود نگهداری می کردند.

مرکز مشاوره تلفنی خانواده در رشت

این مجسمه نماد عشق و پیوستگی این زوج و رنج مشترک آن ها در موفق نیز بود بعضی از این نماد ها در عین سادگی ارزش های خاص و معنای خاص و فوق العاده ای نیز بود. برای یک مثلا داستان عشقانه ی است که بین یک زوج و  رنج های مشترک که در قصه ی هلن است.

با این که یک اقیانوس فاصله داشتن اما 1ذره هم از عشق هم دیگر کم نشد و عشق هم دیگر در بین هم دیگر بود و این نماد حس عمیق وفاداری در این در نفر بود و هر بار که اسم این داستان می آید دست به دست و به صورت نقل و قول و سینه به سینه نقل می شود این ارزش معنوی و وفاداری را زنده می کرد یا حکارت شوهر هلن یعنی کوین در مورد فروشگاه خواربار جده ی بزرگش و دست و دل بازی خاص او نسبیت به افراد او نسبت به افراد بی چیز می شود.

برای راهنمایی بیشتر و مشاوره خانواده تلفنی رایگان میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد