خانه / مشاوره ازدواج / مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان

مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان : ازدواج یکی از مهمترین مقوله های زندگی هر انسانی محسوب می شود.اما متاسفانه امروزه بسیاری از ازدواج ها از روی احساسات و انتخابات اشتباه شکل می گیرد و زمانی از ازدواج نمیگذرد که مشکلات ازدواج شروع می شود.

در این مقاله به طوره خلاصه به اهمیت مشاوره و راهنمایی برای انتخاب همسر آینده و مشاوره قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک می پردازیم.

در ازدواج های کر کورانه به ملامک ها و معیار های مهم انتخاب همسر اینده توجه نمیشود. ما در مقالات قبل به ملاک ها و معیار های مهم انتخاب همسر اشاره کرده ایم در این زمینه شما می توانید با مشاوره ازدواج مالیم گروه تماس گرفته و نکات مهم برای انتخاب همسر را بدانید.

مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان
مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان

برای ازدواج بهتر است به سنی برسیم که از لحاظ بلوغ عاطفی دچار مشکل نباشیم و درکمان نسبت به تعهد احساسی و عاطفی نسبت به یک فرد دیگر را برخوردار باشیم.

برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه ازدواج با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم برای ازدواج موفق

نکات مهم برای ازدواج موفق :زمانی را برای شناخت یک دیگر تعیین کنید. عجولانه تصمیم نگیرید . به خودتان و طرف مقابلتان فرصت دهید تا شناخت کامل را نسبت به یکدیگر بدست بیاورید.مدت آشنایی شما قبل ازدواج نه زیاد کم باشد و نه طولانی. در این مدت زمانی از علایق ، احساسات ، خصوصیات اخلاقی خود ، از خواسته خود در زندگی مشترک ، از توقعات خود از همسر آینده و حتی در مورد مسائل مشترک آینده مانند بچه دار شدن ، در آمد و شغل ، مذهب و عقاید مذهبی ، و …. صحبت کنید.

شما عزیزان می توانید برای آشنایی با نکات پیش ز ازدواج از مشاوره ازدواج رایگان مالیم گروه استفاده کرده و موضوعات و سوالات خود را با مشاورین مالیم گروه در میان بگذارید.

برای ارتباط با مشاوره تلفنی ازدواج از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

  1. واقعا درسته مشاوره ی قبل از ازدواج حتما باید باشع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد