خانه / مشاوره خانواده / مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده تهران

مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده تهران

مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده تهران

مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده تهران متاسفانه مشکلات و سختی های زندگی امروزی در شهرهای بزرگ و کلان شهرها بیشتر است و این امر به این دلیل است که شرایط زندگی در این شهرها با روستاها و یا شهرهای کوچکتر بسیار متفاوت بوده  و حتی هزینه های نیز بسیار متفاوت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوره خانواده مالیم تماس حاصل فرمایید.

بنابراین خانواده هایی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند می بایست تلاش بیشتری برای آسایش و رفاه خود کرده و سختی های بیشتری را تحمل نمایند.اما در بعضی مواقع تحمل این سختی ها طاقت فرسا شده و ممکن است باعث ایجاد اختلاف شود.

این اختلاف ها ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد و ریشه های گوناگونی داشته باشد.اما معمولا مهمترین عوامل را می توان مسائل اقتصادی،فرهنگی دانست.

مراکز مشاوره خانواده دولتی در تهران

هنگامی که دو فرد تشکیل خانواده می دهند در ابتدای زندگی می بایست بسیار مواظب بوده و این مسئله را باید بدانند که بدون شک با مشکلات بسیاری دست و پنجه خواهند کرد .این مشکلات و سختی ها می تواند برای افراد تجربه های خوبی را ایجاد کرده و باعث شود در مراحل دیگر زندگی افراد پخته تر و با تجربه ی بیشتر تصمیمات مهم زندگی خود را اتخاذ نمایند.

این طبیعی است که میزان تحمل و توان افراد در مقابل مشکلات متفاوت است و گاهی اوقات افراد دیگر قادر به تحمل مشکلات نخواهند بود،در این موقع اگر کسی به آنها کمک نکند ممکن است مشکلات باعث آسیب دیدن بنیان خانواده شود.

معمولا افراد هم علاقه ای به در میان گذاشتن مشکلات شخصی خود با دیگران ندارند و یا آنها را برای افرادی بیان می کنند که نمی توانند هیچ کمکی به آنها بکنند و همین مسئله باعث می شود فرد از حل آن مشکل نا امید شود.

امروزه  تعداد زیادی مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده تهران وجود دارد ، اما عده ای علاقه به مراجعه حضوری ندارند

.این افراد می توانند به صورت تلفنی مشکلات خود را با مشاورین در میان بگذارند.گروه مالیم با استفاده از کادری مجرب و کارشناس این امکان را برای عزیزان فراهم کرده است تا بتوانند به صورت تلفنی با مشاورین در ارتباط باشند .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد