خانه / مشاور کودک / مراکز مشاوره کودک در تهران

مراکز مشاوره کودک در تهران

مراکز مشاوره کودک در تهران

مراکز مشاوره کودک در تهران : تربیت کودکان و آینده موفق و روشن کودک یکی از اصلی ترین اهداف خانواده ها است.

از این رو تمامی مشکلات رفتاری و اخلاقی کودک می تواند باعث نگرانی خانواده ها شود.بسیاری از رفتار های کودک می تواند به روابط خانوادگی و برخورد اعضای خانواده با یکدیگر و با کودک باشد.

نوع برخورد با کودک و نوع بر خورد اعضای خانواده با یکدیگر زمانی که کودک آن ها را میبیند و یا صدای آن ها را می شنود می تواند در نوع تربیت و رشد او تاثیر بگذارد.

مراکز مشاوره کودک در تهران
مراکز مشاوره کودک در تهران

بسیاری از خانواده ها از نوعی از رفتار های کودک خود مانند : گوشه گیری و ترس و پرخاشگری ابراز ناراحتی و نگرانی می کنند اما زمانی که زندگی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم متوجه می شویم که زن و شوهر پیش چشم کودک با صدای بلند به بحث و جدال می پردازند.این سه رفتار کودک می تواند عوامل دیگری نیز داشته باشد،در هر صورت تمامی مشکلات کودک باید مورد بررسی قرار گیرد تا به دلیل اصلی رفتار های کودک پی برد.

زمانی که کودک دچار مشکلات رفتاری شده است بهترین کار مراجعه به یک مشاوره تربیت کودک است.برای دریافت مشاوره تربیت کودک می توانید به صورت تلفنی با سامانه مشاورین تلفنی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیستر در مورد مشاوره لجبازي كودكان کلیک کنید.

سامانه مشاوره تلفنی کودک مالیم گروه

سامانه مشاوره کودک مالیم گروه در تهران این امکان را برای تهرانی های عزیز فراهم کرده است تا از طریق تلفن ثابت و همراه با مشاورین مورد نظر تماس گرفته و مشکلات و سوالات خود را مطرح کنند و بهترین راهنمایی ها را دریافت کنند تا بتوانند انتخابی درست برای حل مشکل خود پیدا کنند.

برای دریافت اطلاعات درمورد مشاوره کودکان پرخاشگر با مشاوره روانشناسی کودک مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد