خانه / مشاوره خانواده / مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران

مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران

مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران

مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران :امروزه دانشمندان و محققان به این نتیجه رسیده اند که علم روانشناختی خانواده همانند روانشناسی می تواند برای حفظ سلامت خانواده ضروری باشد.

در تهران مراکز مشاوره خنواده بسیاری وجود دارد اما بسیاری از مردم از مراجعه حضوری خودداری می کنند. شما می توانید از طریق تلفن ثابت از مشاوره خانواده مورد نظر خودبهره مند شوید. برای تماس با مشاوره روانشناسی خانواده می توانید از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید.

مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران
مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران

اگر از دریچه ی چشم خود به این حقیقت بنگرید شاید قهم آن برای تان آسان شود فرض کنید شما و صاحب کار خود مشکلی دارید و در مورد آن از همسرتان چاره جویی می کنید اگر همسرتان بلافاصله از شما انتقاد کند و بگوید که حق با رییس تان است و شما را به علت در افتادن با سرپرستتان سرزنش کند شما به طور حتم از طرح این مساله احساس پشیمانی خواهید کرد و به احتمال بسیار زیاد با حالت دفاعی عجیبی دلشکسته یا ترکیبی از این ها احساس می کنید که به شما توهین شده است در همین حال ممکن است همسرتان خیلی صادقانه بگوید (من سعی می کردم کمک کنم و در این حرف ها حسن نیست داشتم)

برای اتباط با مشاوره تلفنی خانواده در تهران از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مراکز مشاوره خانواده تلفنی در تهران

اما او باید بداند که بین جمله(خیلی  بد رانندگی می کنی نزدیک بود ما را به کشتن بدی)و جمله ی (می دانم چقدر دوست داری که تند بری  خواهش میکنم سعی کن آهسته تر بری برانی)تفاوت زیادی وجو.د دارد.

شاید رویکرد دوم زمان بیشتری ببرد اما ارزشش را دارد زیرا تنها رویکردی است که نتیجه می دهد .به این دلیل که تنها رویکردی است که نتیجه می دهد شما باید بدانید که انسان ها مادامی می شوند و تاثیر بسیاری نسبت به جمله ی اول دارد و و گاهی اوقات افادی هستنتد که نمی توانند در خود تغییر بدهند و خود را زیر فشار می گذارند و تلاش دارند تا هویت خود را حفظ کنند بزرگسالان در این زمینه می توانند نکته ای را در خصوص رشد کودکان بیاموزند . همه میدانیم که برای القا تصویری مثبت با یک مهارت موثر اجتماعی در کودک باید به آن نشان دهیم که حالات و احساسات آن ها به خوبی درک کنیم.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی رایگان از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد