خانه / مشاوره ازدواج / مراکز مشاوره ازدواج در تهران

مراکز مشاوره ازدواج در تهران

مراکز مشاوره ازدواج در تهران

مراکز مشاوره ازدواج در تهران اغلب ما اولین درس خود درباره اهمیت ارتباط را از پدر و مادر مان یاد می گیریم خدای مهربان به شما دو گوش و فقط یک دهان داده است.

برای دریافت مشاوره ازدواج رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس  43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

پیام نه چندان ظریف نهفته در در این ضرب المثل قدیمی این است که گوش دادن دو برابر صحبت کردن اهمیت دارد.

بار دیگر صحت یکی از تکیه کلام های رایج والدین هم از لحاظ عملی و هم از لحاظ علمی ثابت می شود و ابزاری را پیشنهاد می کند که اگر می خواهید به هدفتان در یک مشاوره خانواده موفق دست یابیدذ باید آن را به کار گیرید.

منظورم گفتگو و ارتباط است که نوعی آموزش است و میتوان از ان برای آموزش و حل مساله و پرورش فرزندان به شیوه ای که در آینده به بزرگسالانی موفق بدل شوند استفاده کرد.

مراکز مشاوره ازدواج در شمال تهران

ولی صرفا محدو به این هم نیست که ابزاره ای بر این اصل مبتنی است که گفتگو و ارتباط میان والدین و فرزندان برای ایجاد و تدام رابطه ای محبت امیز و سازنده ضرورت دارد.

مراکز مشاوره ازدواج در تهران بیان معنا و مفهوم گفتگو و ارتباط واقعا برایم دشوار است مشاوره ازدواج و از این نگرانم که بتوانم به خوبی از عهده این کار برایم.این کار واقعا مشکل است چون این واژه یکی از واژه های است که علیرغم رواج گسترده آن درک و برداشت درستی از مفهومش وجود ندارد.

برای دریافت مشاوره ازدواج رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس  43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

در واقع هر مشکلی که بین دو نفر بوجود آید دیگران آن را بعنوان قطع ارتباط تعبیر می کنند من حتی در مورد اینکه قطع ارتباط دقیقا چه معنایی می دهد هم اطمینان ندارم.اما کاملا مطمعننم که شما نمی خواهید چنین مسله ای در خانوادتان رخ دهد.همانطوریکه یکی از وظایف شما به عنوان یک پدر و مادر اجتماعی ساختن موفقعیت آمیز فرزندانتان است.

اما اگر نمیتوانید طوری با او حرف بزنید که حرفهایتان را گوش کند و نتوانید به حرف های او گوش کنید در این راه موفق نخواهید شد.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد