خانه / مشاوره ازدواج / مراکز مشاوره ازدواج در اصفهان

مراکز مشاوره ازدواج در اصفهان

مراکز مشاوره ازدواج در اصفهان

مراکز مشاوره زناشویی در اصفهان :چگونه بعضی از زوجین در نهایت شگوه با این گونه مضوع ها کنار می آیند،در حالی که دیگران مغلوب آن می شوند.تفاوت در این است که زوج های خوشبخت متوجه هستند که کمک و مساعدت به یکدیگر برای تحقق رویاهای شریک زندگی شان یکی از اهداف زوجین است.برای مثال جاستین در اشاره به خود و شوهرش،مایکل،می گوید: << ما می خواهیم بدانیم که طرف ما در زندگیش چه می خواهد.>>در واقع،او دارد این حرف را از قول همه ی زوجین هوشمند عاطفی بیان می کند.

برای دریافت مشاوره های کامل در خصوص انتخاب همسر و ازدواجی موفق با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید.

مراکز مشاوره زناشویی در اصفهان

در این خصوص باید در زمینه روانشناسی با زوجین گفت و گو کرد وکم کم به شرایط حال و هدف آن ها از شروع زندگی مشترک را بیان کرد.

در ازدواج های موفق،زوجین اهداف زندگی خود را درون مفهموم ازدواج میگنجاند.این اهداف می تواند به ملموس بودن هوس زندگی در یک خانه ی خاص یا اخذ یک درجه ی تحصیلی باشد و یا یک مورد مجازی مثل احساس نیاز به امنیت و نگاه به زندگی به عنوان ماجاریی شیرین.شلی می خواهد به کالج برود و درآمد هنگفت شوهرش،مالکوم،این امر را میسر می کند.اما مالکوم می خواهد از شغل پر تنش خود به عنوان یک بازار یاب دست بکشد و به رویای خود یعنی یه کار آزاد در زمینه ی قایق سازی رو بیاورد.

برای دریافت مشاوره های روانشناسی ازدواج و مسائل زناشویی با مشاوران ما تماس بگیرید.

مراکز مشاوره ازدواج رایگان در اصفهان

در ازدواجی موفق،هیچ یک از طرفین سعی و اصرار بر منصرف کردن همسر خود از تحقق رؤیایش نمی کند،بلکه به شکل عضو یک تیم دو نفره در دستیابی به آن آرزو  کمک می کند و برای آرزوها و امیال طرف مقابل ارزش قایل می شود.

شاید مالکوم تصمیم بگیرد تا پایان تحصیلات شلی،خواسته خود را در محاق بگذارد.شاید هم شلی به طور پاره وقت درس بخواند  یا آن را به طور موقت برای یک دوره ی توافقی (با همسرش) متوقف کند.شاید واقع گرایی حکم کند که هر دوی آن ها تحقق رویای خود را تا مدتی به تعویق بیندازند.آنچه که تصمیم به اجرایش بگیرند،چندان اهمیت ندارد.

بلکه نکته در آن است که هدف از زندگی زناشویی آن ها،حمایت از هر دو رویا را می طلبد.روشی که این دو بر آن اسا تصمیم گیری می کنند(احترام متقابل و شناخت آرمان های یکدیگر) بخشی از چیزی است که به زندگی زناشویی شان معنا و مفهوم می بخشد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره های لازم از طریق شماره ثابت با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد