خانه / مشاوره خانواده / مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق

مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق

مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق

مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق :مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق، برای زوج ها متفاوت است. برای مثال زوج هایی که می خواهند به صورت توافقی از هم جدا شوند، یعنی در مورد همه ی مسائل با هم به یک تفاهم و اشتراکی رسیده باشند، مشاوره خانواده برای آن ها نمی تواند کاری انجام دهد، زیرا آنها حتی حاضر نیستند درباره ی مشکل خود حرف بزنند.

برای دریافت مشاوره طلاق فقط با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شماره تماس  43 52 907 909

تماس فقط از طرق تلفن ثابت

مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق چنین زوج هایی، معمولا یک ربع هم طول نمی کشد. چون زمانی که زوجین به مشاوره مراجعه می کنند، اولین سوال مشاوره خانواده از آن ها این است که به چه علت می خواهید از هم جدا شوید؟ یا علت داد خواست طلاق شما چی بوده؟

مدت زمان مشاوره خانواده قبل از طلاق

پاسخ زوجین به مشاوره خانواده این است که ما تصمیم خود را گرفتیم و مصر به گرفتن طلاق هستیم، بنابراین هیچ مشاوره ای صورت نمی گیرد و حکم عدم سازش از طرف مشاوره خانواده به آنها داده می شود، پس مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق برای زوج هایی که میخواهند طلاق توافقی بگیرند بسیار کم و حدود 15 دقیقه می باشد.

برای مثال فردی که اقدام به طلاق کرده ولی یا مرد یا زن راضی به طلاق و جدایی نیستند، به این گونه طلاق ها، طلاق غیر توافقی می گوییم، این زوج ها باید به مشاوره خانواده قبل طلاق ، که از طرف دادگاه ارجاع داده می شوند شرکت کنند، شرکت در جلسات مشاوره می تواند به زوجین کمک کند تا مشکلات خود را با راهنمایی یک مشاوره خانواده خوب حل کنند شاید تصمیم آن ها از اقدام به طلاق عوض شد و به زندگی برگشتند.

معمولا مدت زمان مشاوره خانواده قبل طلاق برای زوج هایی که متقاضی طلاق غیر توافقی هستند تا 2 ساعت هم طول می کشد و در بعضی موارد هم حتی باید این جلسات را تا چندین ماه ادامه دهند تا بتوانند تصمیم درست را بگیرند.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد