خانه / مشاوره ازدواج / شوهرم چیزی به نامم نمیکنه

شوهرم چیزی به نامم نمیکنه

شوهرم چیزی به نامم نمیکنه

شوهرم چیزی به نامم نمیکنه: در زندگی مشترک توقعاتی که زن و شوهر از همدیگر دارند باید معقول باشد برای مثال اگر مرد به هر دلیلی ملکی و یا اموالی را به نام همسرش نمیزند نشان بر عشق کم او به زندگی نیست.ممکن است طرز فکر این باشد که اگر مسئله ای که به اداره جات مربوط می شود پای همسرش وسط نباشد.

متاسفانه امروزه به نام زدن ملک و یا ماشین به نام همسرش یک نوع فخر فروشی برای اطافیان شده است و همین مسئله باعث مشکلات زیاد و بحث ها و جدال هایی می شودکه منجر به قهر زوجین می شود.

چگونه خود ارضایی را ترک کنم

اگر شما به هر دلیلی می خواهید که همسرتان ملکی و وسیله ای به نامتان نمی کند و یا در مورد این موضوع دچار مشکل شده اید و یا دید همسرتان نسبت به شما عوض شده است می توانید برای دریافنت مشاوره با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

آن دسته از خانم هایی که تمایل زیادی دازتد تا همسرشان زمین ، خانه ، خودرو و یاهر وسیله ی دیگری به نامشان کنند و این مسئله را عشق همسر نسبت به خود می دانند باید بدانند که در تفکری اشتباه به سر می برند.این کار هیچ ربطی به عشق و علاقه ندارد.

در این زمینه باید اطلاعات بیشتری را کسب کنید.اطلاعاتی در زمینه محبت همسر به خود. چگونه به همسرم محیت کنم ؟ چگونه محبت همسرم را بدست اورم ؟بسیاری از کارهای دیگر که می توانید عشق و علاقه همسرشان را بدست آورند و از زندگی خود لذت کامل ببرند.

برای دریافت راه کار های مناسب برای جلب محبت همسر می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

برای تماس با مشاوران خانواده مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد