خانه / اخبار / شرایط خرید خدمت سربازی 97

شرایط خرید خدمت سربازی 97

شرایط خرید خدمت سربازی 97

شرایط خرید خدمت سربازی 97 به چه صورت است؟ آیا شرایط خرید خدمت سربازی 97 برای هر مقطع سنی متفاوت می باشد؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم.

همیشه خدمت سربازی یکی از اصلی ترین مسائل تاثیرگذار در بحث ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل برای دانشجویان پسر است.البته کسانی هم هستند که بنا به دلایلی شرایط گذراندن دوران خدمت سربازی را ندارند و مایل هستند با پرداخت هزینه های گزاف دوران خدمت سربازی را خریداری کنند.در این نوشته سعی داریم به بررسی شرایط خرید خدمت سربازی بپردازیم.

براساس اعلام مراجع مسئول سال 96 آخرین سالی بود که مشمولان غایب خدمت سربازی می توانستند خدمت سربازی خود را خریداری کنند و این امکان در سال 97 برقرار نخواهد بود ولی در سال 97 هم خرید خدمت سربازی امکان پذیر خواهد بود.

براساس تبصره 11 لایحه بودجه به دولت این اجازه داده شد که مشمولان غایب خدمت سربازی با پرداخت جریمه مصوب شده از دوران خدمت سربازی معاف شوند.

اگر بعد از خواندن این مقاله ابهاماتی در خصوص نحوه و شرایط خرید خدمت سربازی 97 داشتید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.مالیم گروه با برخورداری از تیم متخصص آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما دوستان عزیز می باشد.

در سال 97 احتمال افزایش قیمت خرید سربازی وجود نخواهد داشت ولی برای سال 98 افزایش قیمت خرید خدمت سربازی از احتمال زیادی برخوردار است.

شرایط خرید خدمت سربازی

برای اولین بار در سال 94 دولت در برنامه بودجه کشور بندی را تحت عنوان جریمه غیبت مشمولان خدمت سربازی برای کسانی که به مدت حداقل 8 سال غیبت داشته اند قرار داد.بر اساس این بند افراد مشمول می توانند با پرداخت جریمه خود به صورت نقدی معاف از خدمت سرباز یشوند.

با این که در مجلس شورای اسلامی این قانون با مخالف هایی رو به رو شده است ولی به صورت سالانه در برنامه بودجه قرار گرفت.با این که به نظر می رسید در سال 97 این بند از لایحه بودجه حذف شود ولی در لایحه بودجه 97 قرار گرفت.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد