خانه / مشاوره روانشناسی / سریعترین راه کاهش اضطراب

سریعترین راه کاهش اضطراب

سریعترین راه کاهش اضطراب

سریعترین راه کاهش اضطراب :استرس اصلی ترین عامل برای مبتلا شدن به افسردگی است و جدا از آن عامل بروز بسیاری از بیماری های قبلی ، سرطان، اعصاب و روان ، سر درد و …. است.

استرس هایی که در طول روز ذهن افراد را درگیر می کند در طولانی مدت صدمه بسیاری به آن ها می زند ،این مشکلات در حالی رخ می دهد که فرد در نسبت به عوارض و عواقب استرس ها و اضطراب های طولانی آگاه نیست نیست و اطلاعات کامل در مورد کاهش استرس و راههای کنترل استرس را ندارد.

راه هایی مانند نوشیدن چای ، گوش دادن به موسیقی آرامش بخش،تنفس عمیق ، فکر کردن به مسائلی که به آن ها آرامش می دهد ،  صحبت کردن با  افرادی که احساس آرامش را به آن ها انتقال می دهد.، ماساژ دادن و کار هایی مانند این مسائل در طول روز میزان استرس را کاهش می دهد و در مواردی که فرد به این نتیجه می رسد که استرس و اضطراب همیشه ذهن و جسم او را درگیر کرده باید روند زندگی رز مره خود را تغیر دهد.

مشاوره سریعترین راه کاهش اضطراب

برای مثال : زمان خواب خود را تنظیم کند.، خواب کافی داشته باشد.رژیم غذایی مناسب داشته باشد، به رنگ های شاد نگاه کند، سعی کند به مسائل مثبت فکر کند و …

اما علت های به وجود امدن استرس و اضطراب در افراد با یک دیگر تفاوت بسیاری دارد.اگر افرادی دچار استرس بسیار شدی هستند باید در کنار آنجام دادن این تکنیک ها با یک مشاوره روانشناسی برای درمان فوری اضطراب شدید صحبت کنند.

در بعضی موارد راه ها و نکات بر اساس علت استرس و زندگی شخصی فرد ارائه داده می شود و حتما برای کاهش استر خود با یک مشاوره کاهش استرس گفت و گو کنید.

برای مشاوره کنترل استرس می توانید به صورت تلفنی با مشاوره روانشناسی تلفنی مالیم گروه گفت و گو کنید و نکات مهم کاهش استرس را دریاف کنید.

برای مشاوره و درمان اضطراب شدید می توانید در همه ساعات شبانه روز از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه جهت رفع مشکل خود تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد