خانه / مشاوره خانواده / راه حل های اختلاف زناشویی

راه حل های اختلاف زناشویی

راه حل های اختلاف زناشویی

راه حل های اختلاف زناشویی : راه حل های اختلاف زناشویی را باید بدانید و از آن ها برای جلوگیری از به وجود آمدن این اختلاف ها استفاده کنید. یکی از راه حل های اختلاف زناشویی آرام بودن است.

برای آگاهی بیشتر در مورد راه حل های اختلاف زناشویی با مشاوره خانواده تماس حاصل فرمایید.

برای مثال اگر بین شما و همسرتان مشاجره ای صورت گرفت و همسرتان شما را متهم به رفتاری کرد که شایسته ی شما نبود، هیچ گاه با داد و فریاد خود را به همسرتان اثبات نکنید.

دراین لحظه مغز به شما دستور می دهد که از خودتان دفاع کنید ولی شما باید خودتان را کنترل کنید و در محیطی باز به رفتار همسر خود فکر کنید.

مشاوره راه حل های اختلاف زناشویی

از خودتان بپرسید که علت رفتار همسرتان با شما چه بوده است، که سه دلیل می تواند داشته باشد، اول اینکه همسر شما موضوعی را به خوبی متوجه نشده و شما باید برای همسرتان توضیح دهید تا اختلاف ها از بین برود.

دوم اینکه همسر شما بدون علت، تهمتی به شما زده است و باید علت این موضوع را پیدا کنید و در آخر هم اگر حرف های همسر شما درست باشد باید رفتار خود را اصلاح کنید، به هر حال دعوای زن و شوهری هر دلیلی هم که داشته باشد بهترین راه این است که خود را آرام کرده و در محیطی باز به حل اختلاف خود فکر کنید.

هیچ گاه به طرف مقابلتان حمله نکنید و از حرف هایی که باعث ناراحتی همسرتان می شود استفاده نکنید، شاید این کار دل شما را خنک کند ولی باعث دلسردی همسرتان از شما می شود. مسئولیت کارها و رفتارهای خود را به عهده بگیرید.

یکی دیگر از راه حل هایمشاوره اختلافات زناشویی  این است که خود را جای هم دیگر قرار دهد، معمولا در اختلاف های زن و شوهری همیشه سعی میکنند که طرف مقابل را شکست دهند و او را وادار به عذر خواهی کنند. قطعا اگر شما جای خود را با یکدیگر عوض کنید به همسرتان حق خواهید داد.

برای دریافت مشاور زناشویی تلفنی فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد