خانه / مشاوره خانواده / دلایل خیانت زن به مرد

دلایل خیانت زن به مرد

دلایل خیانت زن به مرد

دلایل خیانت زن به مرد : در ابتدا باید بگوییم دلیلی توجیح کننده ای برای خیانت در زندگی وجود ندارد.متاسفانه امروزه مشاهده همچنین اتفاقاتی هستیم.

این اشتباه انتفاقی نیست که یک روزه و انجام شود. این اتفاق عوامل منفی زیادی را در خود گنجانده است که به مرور و با گذشت زمان از ازدواج و مسیر اشتباهی که زوجین در زندگی مشترک خود برداشته اند می تواند عامل اصلی این اتفاق اشتباه و نادرست باشد.

دلایل خیانت زن به مرد

در این زمینه به دلیل اصلی این اتفاق از طرف زن ها اشاراه میکنیم:

با بررسی این موضوع و با پرسش از خانم هایی که این اشتباه را انجام داده اند و با تحقیقات به عمل آمده اصلی ترین عامل خیانت زن به مرد عدم تامین نیاز های عاطفی از طرف مرد به زن است.

بررسی ها نشان داده است که زنانی که این اشتباه را انجام داده اند از سوی همسر نیاز های عاطفی بر آورده نشده ،نیاز های عاطفی به صورت کلامی و غیر کلامی و زن حس آرامش خود را در زندگی ازدست می دهد و برای تامین کمبود نیاز های عاطفی خود به مرور زمان به شخص دیگری روی می آورد.

خیانت زنان متاهل

مورد دیگری که عامل انجام خیانت می شود این است که زن در خانواده جایگاه با ارزشی ندارد و برای مثال زن در خانه مورد نوهین ،انتقاد و تحقیر قرار میگیرد و در این زمان زن احساس می کند که به عنوان یه یک فرد پوچ و بی ارزش در زندگی می باشد.

این موارد و موارد دیگر هیچ توجیه مناسبی برای انجام خیانت نیست. هرعمل انجام شده از طرف همسر و هر کمبود عاطفی و .. زن در زندگی دلیل بر انجام این عمل نمیشود و اگر این این اشتباه انجام شود ، ضعف اخلاقی زن را نشان می دهد.

چند توصیه به مردان برای پیشگیری از این اتفاق

هر مردی باید نسبت به همسرش توجه کامل داشته باشد و به او محبت کند و نسبت به تعهدای عاطفی و غیر عاطفی که دارد پایبند باشد، همسر خود را در روابط اجتماعی و خانوادگی محدود نکنید.

بگذارید همسرتان با شما راحت باشد و در بسیاری از موارد از او پیشنهاد بگیرید به طوری که احساس کند در خارج از روابط زناشویی در کنار شما است ، هنگامی همسرتان دچار مشکلی شده و یا اتفاقی برایش پیش آمده تکیه گاه و پشتیبانش باشید به طوری که همسرتان احساس امنیت کند.

سعی کنید در زندگی تنوع بدهید و از سرد شدن روابط عاشقانه زناشوییتان جلو گیری کنید،در مورد مسایل روابط زناشویی اطلاعات کامل بدست آورید و به نیاز های همسر ود توج کامل داشته باشید ، سعی کنید تمام تلاش خود را برا تامین نیاز های اقتصادی و معیشتی زندگی انجام دهید.

برای دریافت مشاوره در زمینه پیشگیری از خیانت همسر با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد