خانه / مشاوره روانشناسی / درمان فوری اضطراب شدید

درمان فوری اضطراب شدید

درمان فوری اضطراب شدید

درمان فوری اضطراب شدید :بیشتر مردم در طول روز استرس و اضطراب را تجربه کردند. هر گونه فشار عصبی که به جسم وارد می شود و یا ذهن انسان را در گیر می کند استرس می گویند.

استرس از زمانی ایجاد می شود که کاری یا چیزی باعث شود شما احساس ناتوانی کنید و  ترسی کوچکی در شما ایجاد شود.البته استرس به مقدار کم ممکن است مفید هم باشد و انسان را به سمت جلو هدایت کند اما استرس های زیاد و طولانی باعث بروز بسیاری از بیماری های قلبی ، عصبی و حتی سرطلانی می شود.

برای کنترل کردن و کاهش استرس راهکارهای مشاوره ای زیادی وجود دارد که بسیاری از افراد که دچار استرس و اضطراب می شوند در موردآن ها اطلاعات کافی ندارند.

نکات مهم کاهش استرس راه کار هایی که باعث جلوگیری از استرس هایی که در طول روز ذهن و جسم انسان را درگیر می کند  بسیار ساده و آسان است اما به علت عدم اطلاعات کافی این استرس ها براعصاب و روان فرد تاثیر بسیاری می گذارد و فرد به مرور زمان دچار بیماری هایی ناشی از اضطراب و استرس می شود.

مشاوره درمان فوری اضطراب شدید

افرادی که به طوره دائم دچار استرس هستند در زمینه سریعترین راه کاهش استرس با تغییر کوچکی در روند زندگی روزمره خود می توانند میزان استراس را بسیار کاهش دهند.کارهایی مانند استفاده از برنامه ریزی تغذیه و رژیم مناسب غذایی ، عدم استفاده از مواد مخدر و الکل ، تنظیم زمان خواب و خواب کافی، ورزش کردن و…

مشاوره کاهش استرس با بررسی ها روانشناسی و زندگی اجتماعی امروزه صورت می گیرد و اگر دچار استرس شدید هستید و نیاز به درمان فوری دارید باید با مشاوره روانشناسی گفت و گو کنید و راهکار های دیگری نسبت به عواملی که باعث استرس شما شده است را دریافت کنید.

شما عزیزان برای کمشاوره کنترل استرس خود و یا کاهش آن و کسب اطلاعات کافی در مورد کنترل استرس و عوامل استرس زا می توانید با مشاوره روانشناسی گروه مشاورین مالیم تماس حاصل فرمایید.

شما عزیزان برای مشاوره رفع استرس می توانید در تمامی ساعت فقط از طریق تلفن ثابت با مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد