خانه / مشاور کودک / تربیت کودک 7 ساله

تربیت کودک 7 ساله

تربیت کودک 7 ساله

تربیت کودک 7 ساله : در سن 7 سالگی شد ذهنی کودک و شخصیت و ذهن او نسبت به دورانی نوزادی تکامل میابد و مسائل شخصیتی و تربیتی از اطرافیان کودک و جامعه در کودک تاثیر بیشتری می گذارد و در این سن ، کودک آماده و پذیرای ذریافت خصوصیات اخلاقی و تربیتی از اطرافیان است.

در این سن کودک با مسئله ای تازه تر رو برو می شود و والدین باید کودک را برای این اتفاق آماده کنند . مدرسه و تحصیل شروع جدیدی در زندگی کودک است که در این دوره اکثر کودکان از شروع این اتفاق خوشحال و استقبال می کنند اما بعضا مشاهده می شود که بعضی کودکان از این اتفاق ناراضی و و از مدرسه فراری هستند،

این دسته از کودکان از آمادگی لازم برای شروع این دوره از زندگی خود را ندارند و در این زمان والدین با انجام نکات روانشناسی باید کودک را نسبت به این دوره تشویق کنند و با رفتار های اشتباه کودک را وادار به این کار نکنند به طوری که کودک در آینده از تحصیل بیزار شود.

برای دریافت نکات مشاوره برای فرار کودک از مدسه می توانید با مشاوره کودک مالیم گروه تماس بگیرید.

تربیت کودک 7 ساله
تربیت کودک 7 ساله

مشاوره تربیت کودک 7 ساله

اما تربیت کودکان در این سن دوره مهمی از زندگی فرزندان است.با تربیت درست و هدف گذاری برای این دوره از زندگی کودکان والدین می توانند به راحتی به استعداد های کودک پی ببرند و بتوانند در آن مسیر کودک را هدایت کنند .

کودک در این سن پذیرای مهارت های علمی و فنی است با پیش زمینه سازی در زمینه شخصیت و نوع برخورد می توانند کودک را طوری تربیت کنند که کودک در اینده شخصی موفق برای خود ، خانواده و اجتماع شود.

اغلب  خانواده به اشتباه در ایت باورند که زمانی که کودک به این سن می رسد می تواند کار های خود را انجام دهد و نیازی به همایت والدین ندارند.این تفکر اشتباه است.شما در این دوره باید تعادل را رغایت کنید.

در ابتدا طوری رفتار کنید که کودک بتواند کار های خود را خودش انجام دهد و در آینده بتواند از پس مسائل زندگی بر اید و از طرفی دیگر در این دوره طوری برخورد نکنیکه کودک احساس نا امنی کند و حس تنهایی و بدون پشتیبان بودن به او دست بدهد تا مشکلاتی مانند افسردگی برای کودک پیش نیاید.

شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تربیت کودک در سن 7 سالگی می توانید با مشاوره تربیت کودک مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد