خانه / مشاوره ازدواج / بهترین مشاور ازدواج در تهران

بهترین مشاور ازدواج در تهران

بهترین مشاور ازدواج در تهران

بهترین مشاور ازدواج در تهران دستیابی به اهداف و مقاصد تربیت نیازمند به اجرای روش ها و فنون  ویژه است.

بدون داشتن روش چگونه می توان جوانان را به نقطه معهود رساند.در این راه ضروری است،اصول و ضوابط حاکم بر طبیعت و رفتار بشر را بشناسیم.جنبه های ضعف و قدرت طبیعتی آدم را دریابیم و بدانیم چه عواملی قادرند او را به پیش برند و چه عوامل دیگر سبب توقف و سکون او هستند.

برای دریافت مشاوره ازدواج با مشاوران ما در ارتباط باشید.

والدین جوانان باید بدانند تحت چه شرایطی جوانان به راه می افتد و در سایه چه عواملی این حرکت شتاب می گیرد.آیا طفل با مهر  ومحبت،تحسین و تشویق بیشتر به راه می افتد یا با تنبیه و ملامت و تهدید؟. در هر کدام تا چه حد و با چه شیوه ای میتوان حرکت کرد.

مراکز مشاوره خانواده دولتی در تهران

شکی نیست که روش ها برای وصول به مقاصد گوناگون متفاوتند،در سازندگی جوانان یک سری از روشها و فنون مطرح اند و در تربیت مجدد یا بازسازی روشهایی دیگر و هم این فنون و روشها نباید در همه شراطی و احوال یکسان باشند.

سن و سال،زمینه های استعدادی،درک و فهم و محیط آنها را باید در نظر داشت و در عین حال شیوه های رفتاری ما در رابطه با جوانان باید از ثبات و دوام نسبتا قاعی برخوردار باشد تا جوانان تکلیف خود را در رابطه با حیات فردی و اجتماعی بداند و بتواند مشی خود را منظم کرده و با زندگی تطابقی حاصل نماید.

در طریق مشاور ازدواج هشیاری و آگاهی والدین امری ضرور و اجتناب ناپذیر است زیرا که آینده فرد در گرو اعمال روش آگاهانه آنهاست.اصولا مشاور ازدواج مهمترین برنامه زندگی والدین را تشکیل میدهد و اینان سازندگان داعمی فرد و جامعه اند و در چنین امر مهمی نمیتوانند بدون برنامه و هدتف و بدون هشیاری و آگاهی های لازم باشند

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد