خانه / مشاوره طلاق / بهترین مشاوره خانواده طلاق توافقی

بهترین مشاوره خانواده طلاق توافقی

بهترین مشاوره خانواده طلاق توافقی

بهترین مشاوره خانواده طلاق توافقی : بهترین مشاوره خانواده طلاق توافقی به زوج هایی که تصمیم گرفتند به صورت توافقی از هم جدا شوند، کمک می کند تا آن ها را به ادامه ی زندگی دعوت کند و با ارائه ی راه حل های روانشناسانه و تخصصی سعی میکند تا مشکلات شما را حل کند.

مراحل طلاق توافقی در هر مرحله از زندگی متفاوت است و باید در این خصوص با مشاوره خانواده صحبت نمایید.

گرفتن طلاق توافقی می تواند در یک روز و تا پایان وقت اداری به اتمام برسد، با ارائه ی دادخواست طلاق توافقی به دادگاه محترم و پس از صادر شدن رای و رفتن به یکی از دفاتر طلاق می توانید درخواست طلاق خود را به ثبت برسانید. اکثر زوج هایی هم که اقدام به طلاق توافقی می کنند به این خاطر است که کارهای طلاقشان با سرعت پیش برود.

مشاور خانواده خوب طلاق توافقی

پرداخت مهریه هم در طلاق توافقی و هم در طلاق غیر تواقفی برای همه مشکل آفرین بوده است. اکثر مرد هایی که محکوم به پرداخت مهریه می شوند یا توانایی پرداخت آن را ندارند که باید بقیه عمر خود را در زندان سپری کنند و یا توانایی مالی دارند و مهریه پرداخت می کنند،گروه دیگر افرادی هستند که با وجود توانایی مالی با هر روش و ترفندی که شده اموال خود را از دادگاه مخفی می کنند و حاضر به پرداخت مهریه نمی شوند.

زوجین باید قبل از طلاق توافقی با یکدگیر درباره ی همه ی مسائل از جمله: مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … با هم توافق پیدا کنند زیرا در دادگاه تمامی احضارات و توافقات زوجین ثبت می شود و عواقبات حقوقی دارد. توصیه ما به زوج ها این است که در احضارات خود نزد دادگاه عجله نکنند و حتما قبل از به بهترین مشاوره خانواده طلاق توافقی مراجعه کنند و از آنها کمک بگیرند.

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد