خانه / مشاوره ازدواج / بداخلاقی زن در خانه

بداخلاقی زن در خانه

بداخلاقی زن در خانه

بداخلاقی زن در خانه  : اغلب مردان از بد اخلاقی همسرشان شاکی هستند و در این باورند که مشکل بد اخلاقی همسرشان از زمان به دنیا آمدن ان هاست.

البته اغلب همینطور است. تحقیقات نشان داده است که بد اخلاقی زن ها می تواند مادر زادی باشد. اما مسائل دیگر نیز در زندگی می تواند باعث بد اخلاقی زنان شود.اگر می بینید زن ها  اغلب دچار افسردگی و بد خلقی هستند آن ها را مقصر ندانید.مغز آن با مادرزادی با این شکل برنامه ریزی شده است.

برای دریافت راهنمایی لازم در این زمینه می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

جدا از مادر زادی بودن رفتار ممکتن است در بعضی از موارد دلایل مختلفی نیز داشته باشد ، برای مثال خانم هایی که برای کم کردن وزن خود از دارو های لاغری استفاده می کنند و یا رژیم می گیرنند و کالری می سوزانند باعث بی حوصلگی آن ها می شود و همین امر سبب تغییرات روحی روانی در آن ها می شود.

دلیل بد اخلاقی زنان

در بین زنانی که دچار افسردگی شده اند تقریبا یک چهارم آن ها تحت درمان قرار می گیرند و این آمار در بین مردان فقط ده درصد است.در بدن زنان هورمون سروتونین کمتر ترشح می شود و به همین دلیل است که زنان بیشتر دچار افسردگی می شود. این هورمون باعث شادی و نشاط می شود و به دلایل مختلفی ترشح این هورمون در زنان نسبت به مردان ضعیف تر است، یکی ازین دلایل عادت ماهانه زنان است.

اما بد اخلاقی و بد خلقی زنان را تنها بر این مسائل نیست.ممکن است در زندگی زناشویی خود دچار مشکلاتی باشد که بر روی زن تاثیر منفی می گذارد و یا رفتار های  نا درست همسرش می تواند تاثیر منفی بگذذارد. ، اما بد خلقی بر رافتار مرد موقتی است و می تواند به راحتی و با انجام یک سری نکات که همسرش انجام می دهد آن را حل کنید.

برای دریافت راهنمایی برای حل مشکل بد خلقی همسرتان می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد