خانه / مشاوره ازدواج / ازدواج فامیلی

ازدواج فامیلی

ازدواج فامیلی

ازدواج فامیلی : همانطور که می دانید ازدواج یکی از مهمترین قسمت زندگی هر انسانی می باشد و برای شروع یک زندگی مشترک باید اطلاعات کاملی قبل ازذواج در زمینه زندگی مشترک داشته باشیم.اما انتخاب یک همسر مناسب مهم ترین تصمیمی است که قبل از ازدواج باید بگیریم.چرا که انتخاب خوب یک همسر می تواند زندگی ما را به سوی خوشبختی برساند و در عین حال تصمیم نادرست در انتخاب همسر می تواند زندگی ما را در آینده به چالش بکشد.

اما انتخاب همسر در فامیل چگونه می تواند خوشبختی مان را تضمین کند؟ازدواج در فامیل چه مشکلاتی را برایمان به وجود می آورد؟معایب و مزایای ازدواج فامیلی چیست ؟

ازدواج در فامیل می تواند بسیاری از مشکلات احتمالی در آینده زندگی مشترک را حل کند و با این حال می تواند مشکلاتی نیز به وجود آورد.داشتن یک زندگی موفق تنها به دست زوجین امکان پذیر است.مشکلات به اندازاه کم یا زیاد در زندگی همه وجود دارد اما کنترل کردن این مشکلات و پایدار نگه داشتن عشق در زندگی می تواند زندگی مشترک را خوب و موفق کند و باعث پیشرفت زوجین شود.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات کامل در مورد ازدواج فامیلی می توانید با مشاوره روانشناسی ازدواج مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

مشاوره

مشاوره ازدواج فامیلی

آیا ازدواج فامیلی در سلامت نوزاد تاثیر میگذارد؟سوالیست که قبل از ازدواج فامیلی ذهن بیشتر زوجین را درگیر خود می کند.

باید بگوییم که احتمال بروز بیماری ها و مشکلات ژنتیکی در ازدواج های فامیلی بیشتر از ازدواج های غیر فامیلی است.

اما باید بدانیم که این موضوع فقط درصد بروز این مشکلات را بیشتر می کند و اینگونه نیست که در هر ازدواج فامیلی این مشکلات به وجود بیاید.

این موضوع نیاز به مشاوره پیش از ازدواج و آزمایشات دقیق قبل ازدواج دارد که زوجین پیش از ازدواج فامیلی باید به آن توجه کامل داشته باشند و نکاتی که در مورد ازدواج فامیلی است را رعایت کنند.

برای دریافت مشاوره پیش از ازدواج برای جلو گیری از مشکلات احتمالی می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

ازدواج در فامیل موضوعیست که نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر و انجام نکات مهم قبل و بعد از ازدواج است.

برای دریافت مشاوره ازدواج با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد