خانه / مشاور کودک / آدرس مراکز مشاوره کودکان در تهران

آدرس مراکز مشاوره کودکان در تهران

آدرس مراکز مشاوره کودکان در تهران

آدرس مراکز مشاوره کودکان در تهران در مواقعی احترام به ارزش ها و رعایت اصول اساسی زندگی رعایت نشود و نحوه ادامه زندگی از بنیان اساسی خانواده جای خود را به ناهنجاری ها بدهد روابط بین اعضای خانواده تیره و دشوار می شود و هیچ عضوی برای عضو دیگر ارزش ، احترام و اعتباری قائل نمی شود.

برای دریافت مشاوره تربیت کودک با ما تماس بگیرید.

بروز اختلاف بین پدر و مادر خانواده ،اختلاف بین فرزندان ، شان خالی کردن اعضا از انجام وظایف خود ،بی توجهی به حقوق فرزندان ، تبعیض ، ناتوانی والدین در اداره امور خانه ، جدایی بین پدر و مادر ، گرفتار شدن یکی از اعضای خانواده به بیماری سخت و خطرناک ، بی توجهی به ارزش ها و مسائلی خانوادگی ، از دنیا رفتن پدر یا مادر خانواده ، اعتیاد و بسیاری از موارد دیگر ، عواملی هستند که در نابه سامانی خانواده تاثیر گذارند.

آدرس مراکز مشاوره کودکان

اگر احساس می کنید در زمینه نگه داشتن گرمای زندگی و تربیت فرزند خود دچار مشکل شده اید بهترین راه مراجعه به مشاور می بشاد.شما عزیزان برای دریافت مشاوره خانواده می توانید با مرکز مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی رایگان تربیت  فرزند

فرزندان در خانواده های نا به سامان اولین قربانیان محسوب می شوند ، در این خانواده پس از بر هم زدن نظم ، امنیت و آرامش خانواده ، عواطف انسانی ، اجتماعی و دینی نابو.د می شود و همه ی اجزای خانواده با هرج و مرج مواجه می شود و این نا به سامانی در آسیب پذیری جامعه نیز نقش موثری دارند.منظور از نا به سامانی  ، واژه ایست که آن را در رابطه با وضع متعادل ، نابهنجار یا غیر طبیعی باشد.

برای حفظ هنجار های اصول اساسی بنیان خانواده نیاز به آگاهی های کامل در خضوض نظام خانواده است.شما عزیزان برای آشنایی کامل و دریافت اطلاعات کامل در این خصوص می توانید با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد